השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר

  עו"ד פשיטות רגל

  הליכי פשיטת רגל הם שם כולל לכלל ההליכים והפעולות שנעשים כאשר אדם מכריז על כך שאין ביכולתו לשלם את כל חובותיו. בעבר ההתייחסות לכל החייבים הייתה כמקשה אחת ובאופן מחמיר, מתוך הנחה שהתגלתה עם השנים כמוטעית, שכל החייבים עושים זאת מתוך רצון לחמוק מתשלום חובותיהם. בשנת 2019 הוחלף חוק פשיטות רגל בחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי אשר רואה לא רק את הנושים אלא גם את החייב ומטרתו היא לאזן בין פריעת החובות לפחות במידה חלקית לבין מתן אפשרות לחייב לצאת מן המצב ולפתוח דף חדש. עו"ד פשיטות רגל הוא הכתובת לפנות אליה בין אם תיקים נפתחו לפני 2019 ומתנהלים עפ"י הליך פשיטת רגל כפי שהיה ובין אם נפתחו אחרי 2019.

  עו"ד פשיטות רגל מתחילת התהליך ועד סופו

  הפניה של החייב אל עו"ד פשיטות רגל היא קריטית ממש להצלחת התהליך ככל שניתן ויציאה מן המצב אליו נקלע. הליך פשיטת רגל מתחיל בהגשת בקשה לפתיחת הליכים. כבר כאן כדאי שאת הבקשה ינסח עו"ד פשיטות רגל כך שהניסוח יהיה מקצועי ורציני. לאור הבקשה נעשית בדיקה האם החייב יכול להמשיך בהליך. במידה וכן נעשה כינוס נכסים שלו. בית המשפט בודק האם מצבו של החייב אכן מצדיק הליך פשיטת רגל, האם מצבו הכלכלי אכן לא מאפשר החזרת חובות והאם ניתן למחוק את חובותיו באופן מלא או חלקי. כמובן שלדרך בה פועל עורך הדין יש חלק חשוב בהחלטת בית המשפט. לאחר מכן נבדקים הדברים ע"י הנאמן. לאחר כינוס הנכסים והכרזה על אדם כפושט רגל מחולקים נכסיו בין הנושים בהתאם לגודל וסוג החוב.

  בחירת עורך דין נכונה להצלחת התהליך

  אדם הנכנס להליך חדלות פירעון  מומלץ כבר מרגע הגשת הבקשה להיות מלווה ע"י עורך דין מטעמו. עורך הדין חייב להיות מומחה  בתחום המורכב של פשיטות רגל והוצאה לפועל בכלל, להיות בעל ניסיון רב בייצוג חייבים ומעבר למקצועיות חשוב גם היחס, ההבנה והאמפתיה שמגלה עורך הדין למצב לא פשוט זה.

  משרד עורכי דין אושרית אלאל בעל ניסיון של שנים בייצוג חייבים מול הוצאה לפועל ובהליכי פשיטת רגל/ חדלות פירעון. הייצוג נעשה במקצועיות ורגישות. מוזמנים ליצור קשר.

  .

  עו

  עורך דין מומחה לפשיטת רגל

  המצב הכלכלי הלא פשוט שרבים נקלעים אליו מביא רבים לצבירת חובות. יש לכך סיבות שונות:  יוקר המחיה שהולך ועולה, עליית הריבית שהביאה לתפיחתם של תשלומי הלוואות ומשכנתאות וגם הקורונה שגרמה לעסקים רבים להתמוטט ולאיבוד הפרנסה גם עבור בעלי עסקים וגם עבור עובדים בו. כך נוצר מצב שאנשים שמעולם לא היו חייבים לאיש דבר צברו חובות שהם כבר לא יכולים לעמוד בהם. הליך פשיטת רגל או חדלות פירעון ושיקום כלכלי כפי שהוא נקרא היום בא לאזן בין החזרת חובות לנושים שבצדק רוצים לקבל את כספם חזרה לבין עזרה לחייב ככל האפשר לצאת מהמצב. עורך דין מומחה לפשיטת רגל שילווה את החייב מהרגע הראשון יסייע לו לצאת מהמצב בצורה הטובה ביותר שניתן ולפתוח דף חדש.

  כיצד יסייע עורך דין מומחה לפשיטת רגל בהליך?

  עורך דין מומחה לפשיטת רגל ילווה את החייב כבר מהרגע הראשון. עוד לפני שנוגעים במישור המקצועי והפרקטי, כבר העובדה שהדבר נמצא בידיים מקצועיות מקלה מאוד על החייב ומורידה ממנו משקולת כבדה. במישור הפרקטי מקצועי עורך דין מומחה לפשיטת רגל לוקח חלק בכל שלבי התהליך. הדבר מתחיל במילוי טופס בקשה לפשיטת רגל בצורה נכונה ומקצועית וצירוף כל המסמכים הנדרשים. הדבר כבר יחסוך זמן ובירוקרטיה מיותרת. עורך הדין לוקח חלק בפתיחת ההליך אם התקבל אישור לכך ובדיונים הנעשים על הדרך לפריעת החובות וגובה התשלום החודשי ובכל השלבים עד לרגע בו יקבל החייב צו הפטר המוחק חלק מחובותיו או אפילו את כולם.

  בחירת עורך דין ללא פשרות

  היום עריכת הדין הוא מקצוע פופולארי מאוד כך שההיצע גדול. במיוחד בתחום מורכב זה חשוב לבחור עורך דין מומחה לפשיטת רגל, עם דגש רב על מומחה. נדרשים ידע רב, התעדכנות מתמדת בכל שינוי בחוקים וגם ניסיון רב בעמידה מול ההוצאה לפועל, בית המשפט, כונס הנכסים וכל גורם הלוקח חלק בהליך זה. חשוב לא להתפשר על עורך דין המתחיל כעת את דרכו בתחום או שזהו רק אחד מתחומי ההתמחות שלו. בחרו עורך דין עם שנים של ניסיון והצלחה בייצוג חייבים.

  משרד עורכי דין אושרית אלאל מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, פשיטות רגל וחדלות פירעון ומייצג חייבים בהצלחה רבה. מוזמנים ליצור קשר.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support