השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר

  עורך דין פירוק שיתוף במקרקעין

  פירוק שיתוף במקרקעין הוא חוק יסוד המעוגן בחוק המקרקעין. על פי חוק זה כל שותף במקרקעין רשאי לדרוש את פירוק השיתוף גם אם חלקו בנכס קטן יותר משל השותף/ים האחר/ים. למרות העובדה שחוק זה אינו קשור לענייני משפחה דווקא, נעשה בו שימוש לא קטן גם בהקשר של משפחה, כאשר זוג נמצא בהליך גירושין ובוחן את האפשרויות לגבי חלוקת הדירה שברשותם. עורך דין פירוק שיתוף במקרקעין במקרה זה יהיה עורך דין לענייני משפחה שיקח חלק בהליך הגירושין כולו. עורך הדין יכול ללוות את בני הזוג יחד בהליך גישור או שכל אחד מהם יהיה מיוצג ע"י עורך דין בנפרד.

  מה תפקידו של עורך דין פירוק שיתוף במקרקעין?

  עורך דין פירוק שיתוף במקרקעין, בין אם מדובר על שותפים לנכס שאינם בני משפחה אלא שותפים לחברה למשל ובין אם אלה בני זוג שנפרדים, צריך ללוות את התהליך במלואו. בפירוק שיתוף מקרקעין יש מספר אפשרויות כיצד לבצע את הפירוק. אם זהו נכס שמחולק באופן טבעי למספר יחידות, כפי שיכול להיות למשל במקרה של חברה הבנויה כמספר מבנים קטנים, ניתן לרשום כל חלק על שם שותף אחר ובכך לבצע את החלוקה בצורה של חלוקה בעין. דרך אחרת היא באמצעות מכירת הנכס וחלוקה ברווחים, הדרך בה פועל לרוב זוג שמתגרש. לרוב צו פירוק שיתוף ניתן מיידית אך במקרה זה, בשל רגישות העניין, בית המשפט יכול לעכב את ההליך אם יש לזוג ילדים שזהו ביתם. עורך דין פירוק שיתוף במקרקעין לוקח חלק פעיל בכל הנדרש במציאת הפתרון הטוב ביותר.

  כיצד לבחור עורך דין מתאים?

  אם מדובר על פירוק שיתוף במקרקעין שהוא בין בני זוג וחלק מהליך גירושין עורך דין פירוק שיתוף במקרקעין צריך להיות בעל ניסיון רב בליווי התהליך הגירושין באופן כללי. מעבר לכך חשוב שיהיו לו ידע וניסיון מספקים בנושא זה של פירוק שיתוף אשר רלוונטי לרוב בני הזוג המתגרשים כי לרובם לפחות ישנה דירה בבעלותם.. מעבר לכך חשוב שעורך הדין ישרה אווירה של ביטחון ואמינות, יהיה מצוין בניהול משא ומתן והבאת הזוג לכדי החלטות שיתאימו לשניהם.

  משרד עורכי דין אושרית אלאל מתמחה בכל הקשור לענייני משפחה, כולל נושא פירוק שיתוף הנוגע לזוגות רבים ומלווה אותם במקצועיות ובמתן יחס אישי לכל יחד. מוזמנים ליצור קשר.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support