השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר

  הוצאה לפועל

  רשות ההוצאה לפועל היא זרוע של רשות האכיפה והגבייה של משרד המשפטים הנועדה לאכוף את גביית החובות, לרוב הכספיים. החוק מקפיד לשמור על איזון בין זכויות היסוד של החייב מחד, לבין זכותו של הנושה לגבות את החובות מאידך – לכן, הזוכה, כלומר, האדם המחכה לתשלום, יכול להגיש תביעה על סכום קצוב של עד כ-75 אלף ש"ח כנגד אדם אחר – החייב. כתלות במקרה הספציפי של החייב מול ההוצאה לפועל, אך ברוב המקרים, כדאי לא לעמוד אל מול ההוצאה לפועל ללא עזרת עורך הדין המתאים.

  עורך הדין המומחה בנושאי הוצאה לפועל, פשיטת רגל וחדלות פירעון וכדומה, יכול לספק עזרה בנושאים שונים הקשורים להוצאה לפועל. לדוגמא, בעזרת עורך הדין ניתן להגיע להסדר נושים בהקשר לחובות אותם אתם חייבים לגורמים שונים. הסדר נושים הוא הליך בו מגיעים להסדר תשלומים אל מול הנושים מבלי להיאלץ להיכנס לתהליך הארוך של חדלות פירעון ובכך לחסוך זמן רב, כסף ופגיעה אפשרית בשם החייב בעקבות הפרסום על פשיטת הרגל.

  כמו כן, עורך הדין יכול לבצע איחוד תיקים עבור החייב – חייבים בהוצאה לפועל יכולים להגיש בקשה לאיחוד תיקי הוצל"פ בהם הם חייבים כספים ובכך, לשלם מדי חודש את הסכום שייקבע על ידי רשם ההוצאה לפועל בהתאם ליכולתם. עורך דין העוסק בנושאי ההוצאה לפועל יכול גם להגיש בקשה לביטול צו יציאה מהארץ, הניתן לחייבים, לעזור בנושאים של הגבלות על חשבון הבנק ועוד.

  משרד עורכי הדין אושרית אלאל מתעסק בנושאים של פשיטת רגל וחדלות פירעון, כמו גם בכל הנוגע להוצאה לפועל – גביית חובות והגנה על חייבים מפני הכלים של הוצאה לפועל. המשרד מעמיד לרשות לקוחותיו שירות איכותי ומוביל המגיע שלוב יד ביד עם יחס אישי, מסור ואמין, זמינות גבוהה ושקיפות מלאה, ליווי מקיף וסיפוק המעטפת המלאה ללקוח.

  עו

  עו"ד הוצאה לפועל

  הוצאה לפועל היא זרוע מבצעת של רשות האכיפה והגביה של משרד המשפטים. מבחינת אלה שחייבים להם כסף וחומקים מלהחזיר את חובם זוהי הישורת האחרונה, האפשרות האחרונה לגבות את כספם ולקבל לפחות את חלקו. עם זאת, גם החייב אינו בהכרח מתחמק מתשלום חובותיו במתכוון או אדם השייך לעולם הפשע. פעמים רבות זהו אדם שהסתבך ומנסה לעשות כל שביכולתו כדי להחזיר חובות. עו"ד הוצאה לפועל הוא הכתובת לפנות אליה הן מצד הזוכה והן מצד החייב. אמנם עבור הזוכה זכותו לקבל את כספו נראית מובנת מאליה אך לאופן הפניה להוצאה לפועל יש משמעות ופניה באמצעות עורך דין תזכה להתייחסות רצינית יותר. כמובן שחייב שנפתחו עבורו תיקים בהוצאה לפועל צריך את ליוויו הצמוד של עו"ד הוצאה לפועל.

  לפנות אל עו"ד הוצאה לפועל כבר מפתיחת התיק

  כאמור, בין אם אתם החייבים ובין אם הזוכים חשוב מאוד לפנות אל עו"ד הוצאה לפועל בעל ניסיון רב כבר מהרגע הראשון. עורך הדין ילווה אתכם בכל התהליכים והשלבים בהתנהלות התיק. אם אתם הזוכים, בעזרת עורך הדין תישארו עם האצבע על הדופק, תדעו מה קורה בכל רגע ותוכלו להגיב בצורה הטובה ביותר. בתור החייבים בעזרת עורך הדין תוכלו להיטיב את מצבכם, לבקש חקירת יכולת כדי שבהוצל"פ יראו שיכולותיכם הכלכליות נמוכות מאוד ואין בידכם לשלם את החוב. עו"ד הוצאה לפועל ילווה אתכם בדרך לקבלת צו הפטר בו יפטרו אתכם לפחות מחלק מהחובות או לבצע מהלך כמו איחוד תיקים המאחד את כל החובות לתיק אחד וכך ההתנהלות היא לא מול כל נושה בנפרד.

  חשיבות בחירה נכונה של עורך דין

  בחירה נכונה של עו"ד הוצאה לפועל היא קריטית. ההתנהלות מול ההוצאה לפועל אינה פשוטה, במיוחד בתור חייבים. נקודת הפתיחה שלכם כחייבים היא נמוכה מאוד ולכן נדרש עורך דין בעל ניסיון רב בתחום. הוא צריך להכיר היטב את כל החוקים הקשורים להוצאה לפועל כולל שינויים ועדכונים כמו חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, שעבר שינוי משמעותי לפני מספר שנים. היכרות של עורך הדין עם הנפשות הפועלות בסניף הוצאה לפועל בו מתנהל/ים התיק/ים שלכם כמובן יועיל מאוד.

  משרד עורכי דין אושרית אלאל מתמחה בנושא הוצאה לפועל וייצג חייבים וזוכים רבים עד שפתחו דף חדש בחייהם, בין אם בשל זכיה ובין אם בשל הקלה משמעותית בחוב. מוזמנים ליצור קשר.

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support