השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר

  הסכמי ממון

  הסכם ממון הוא מסמך הנדרש בסיטואציות מסוימות כאשר שני בני זוג רוצים למסד את יחסיהם, למשל, כאשר שני הצדדים מגיעים לנישואים פרק ב' לאחר שכבר יש בבעלותם נכסים נפרדים. ההסכם כולל בתוכו סעיפים חשובים בהם מפורטים רצונותיהם של שני הצדדים והוא מספק שקט נפשי בתחילת הדרך ובהמשכה. ההסכם הינו מחייב ויכול לשמש כאסמכתא בעת מחלוקות ופירוק הנישואין, במקרה ואחד הצדדים מסרב לעקוב אחר ההוראות שניתנו תחת ההסכם עליו חתמו בני הזוג טרם מיסדו את הקשר.

  הסכם הממון מכניס לתוכו נושאים חשובים בהם צריך לדון הזוג טרם מיסוד הקשר, כמו הסדרים עבור דירת המגורים של אחד הצדדים כאשר הצד השני נכנס לגור בה, הסדרה וחלוקה של תשלומי משכנתא שתילקח במידה ויירכש נכס משותף, נושאי קניין רוחני, מוניטין עסקי ונכסים קיימים אחרים. לתוך ההסכם נכנסים גם סעיפים הדנים בעונשים וקנסות למפרים אותו, למי שמציג מצגי שווא בעת עריכתו וכדומה.

  על מנת שהסכם הממון יחשב כמסמך משפטי בתוקף, הוא חייב להיעשות בצורה מתאימה המתכתבת עם כל ההוראות והחוקים הרלוונטיים. עבור עריכת המסמך בצורה נכונה, יש לפנות אל עורך דין המוסמך לבצע משימה זו – עורך דין מסוג זה יהיה בקיא בלשון החוק וידע כיצד לנסח את המסמך על מנת להבטיח את תוקפו.

  משרד עורכי הדין אושרית אלאל מתמחה בין היתר בדיני המשפחה ובפרט, עריכה נכונה של מסמכים כמו הסכמי ממון. המשרד שם לעצמו כערך עליון לספק גם יחס שירותי ואדיב, יחד עם המקצועיות והאיכות שהוא מציע ללקוחות.

  עו"ד הסכם ממון

  חוק יחסי הממון מדבר על סוגיות שונות הקשורות לאופן בו אמורים בני זוג (נשואים או מנהלים חיים משותפים) לנהל את רכושם וממונם, כולל הדרך בה אמור הממון להתחלק במקרה של פרידה. על פי חוק זה, במידה ולא נקבע אחרת בהסכם שנחתם בין בני הזוג הנקרא הסכם ממון, הרכוש אמור להתחלק שווה בשווה מתוך הנחה שרכוש זה נצבר במסגרת חייהם המשותפים של בני הזוג. היום דברים לא בהכרח כך. זוגות רבים מגיעים לקשר בגיל שכבר הספיקו להתבסס ולצבור רכוש, לעיתים כי הגיעו לקשר רציני בגיל מאוחר יותר ולעיתים כי זהו פרק ב' עבורם. לכן, מומלץ מאוד לזוגות בכלל ולזוגות אלה בפרט לערוך בנוכחות עו"ד הסכם ממון בו יקבעו באופן מדויק כיצד יתחלק הרכוש במקרה של פרידה.

  להיפגש עם עו"ד הסכם ממון כשהקשר בשיאו

  זוגות רבים נרתעים מעריכת הסכם ממון כשהקשר נמצא בשיאו, כשהוא הופך לרציני ולקראת בניית חיים משותפים. עם זאת, כל עו"ד הסכם ממון יוכל להעיד מניסיונו עד כמה הדבר כדאי. עורכי דין שעורכים הסכמי ממון עוסקים בכל התחום של  בדיני משפחה, כולל גירושין. הם רואים את ההבדל בין הגעה להסכם גירושין כאשר ישנו הסכם ממון לבין הגעה לחלוקת הרכוש מבלי שיש הסכם ממון. דווקא בשל העובדה שהקשר מעט לפני הנישואין או מעט אחריהם הוא טוב, שישנה הבנה ואמפתיה של בני הזוג, זה הזמן לעסוק בעניינים מאתגרים כמו חלוקת רכוש.

  מדוע בעצם שרכוש לא יחולק שווה בשווה?

  כאמור, כאשר הרכוש החל להצטבר רק לאחר נישואי בני הזוג אכן אפשר ללכת בהתאם לנאמר בחוק יחסי הממון ולחלק את הרכוש שווה בשווה. עריכת הסכם ממון בעזרת עו"ד הסכם ממון כדאית כאשר אחד מבני הזוג צבר רכוש רב משמעותית מבן הזוג האחר ורוצה להשאירו בחזקתו במקרה של פרידה. הרכוש יכול להיות חסכונות בשל הכנסה גבוהה יותר או נדל"ן שברשותו. מעבר לכך, הסכם ממון ייתן לבני הזוג שקט נפשי במהלך הקשר, בתקווה כמובן שלא יהיה צורך להביא אותו לכדי מימוש.

  משרד  עורכי דין אושרית אלאל מתמחה בין היתר בדיני משפחה, כולל בנושא הסכמי ממון ועוסק בנושא זה מתוך שליחות ורצון ליצור לכל בני המשפחה קרקע יציבה ככל האפשר במקרה של פירוק. מוזמנים ליצור קשר.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support